Jakiś czas temu trafiłam w sklepie Golden Rose na przecenę kolekcji Carnival. Lakiery z lej serii mają dość intrygujący wygląd i naprawdę długo zastanawiałam się nad tym który kolor trafi na moją półeczkę. Zdecydowałam się na Golden Rose CARNIVAL NAIL LACQUER 12, który w swoim składzie ma turkusowe, czarne, białe i różowe drobinki. Można go łączyć z różnymi kolorami. ja wybrałam jako lakier bazowy kolor czarny i użyłam połączenia czerni z Carnivalem na dwóch palcach (kciuk i palec serdeczny), a na pozostałe paznokcie pomalowałam turkusowym lakierem Miss Sporty.
Efekt końcowy bardzo mi się spodobał. Manicure jest niecodzienny dzięki kolorowym drobinkom i każdy kto nie boi się eksperymentów będzie zadowolony. Oczywiście tak jak napisałam wcześniej można go łączyć z innymi kolorami ale to połączenie wydaje mi się najbardziej odpowiednie. Golden Rose Carnival jest trwały i warty swojej ceny (10.90 zł). Jeżeli mój studencki budżet pozwoli to kupię jakiś inny kolor z tej linii ponieważ według mnie opłaca się.
Któraś z Was miała lakier z tej kolekcji? Polecacie?
Pozdrawiam
Ariaa

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz