Witam :) Chciałabym Wam pokazać manicure kawiorowy, który stał się ostatnio bardzo modny. Na pewno każda z Was, która choć trochę śledzi nowinki w świecie urody o nim słyszała (chociaż ten trend już trwa od dłuższego czasu). Pokażę dwa różne kolory kawioru tej samej firmy Claire's. Kupiłam je na ostatnich wyprzedażach. Złoty kupiłam za pół ceny (15zł), a pastelowy dostałam do niego gratis.
Oto pastelowy kawior i lakiery z którymi go połączyłam:
Nie wiem czy wiecie jak wykonać taki manicure ale postaram się Wam wytłumaczyć. Najpierw malujemy paznokcie dowolnym wybranym przez siebie lakierem bazowym.
gdy wiemy już na których palcach umieścimy nasz kawior, malujemy to miejsce jeszcze raz lakierem by można było nasypać kuleczki na mokry lakier. Gdy kuleczki zostały równo rozsypane po płytce, dociskamy je do paznokcia by się do niego przykleił. Robimy to jednak bardzo delikatnie by nie zaszkodzić wyglądowi paznokcia. Po skończeniu manicure powinnyśmy poczekać około 20-30 minut by lakier idealnie wyschnął, a kuleczki nie odpadały. Oto efekt końcowy:
Łączyłam ostatnio także ten kawior z jasnoróżowym lakierem i według mnie jest to lepsze połączenie. Wygląda jak cukiereczki :)
Jak obiecałam mam jeszcze do pokazania wersję ze złotym kawiorem. Oto jak prezentuje się opakowanie
Do wykonania postanowiłam użyć lakieru Golden Rose w kolorze nude.
Z dzisiejszych zestawień jest to mój faworyt. Ma elegancki wydźwięk i jest bardziej uniwersalny niż pastelowy kawior. Kuleczki Claire's nie odbarwiają się, co działa na ich korzyść. Niestety nie jest to manicure na długo, ponieważ kawior po jakimś czasie odpada. Trwałość to góra 2 dni. Jest piękny ale niestety coś za coś.
Co sądzicie o kawiorowym manicure? Według Was jest śliczny, czy wręcz przeciwnie, jest kiczowaty?
Dobrej nocy,
Ariaa






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz