Chciałabym Wam dzisiaj pokazać mój nowy nabytek. Długo się zastanawiałam nad kupnem Claire's Plush Nails Manicure Set ze względu na jego cenę (ok.30 zł) ale jednak pokusa wygrała ze zdrowym rozsądkiem.
Lakier bazowy ma ciekawy kolor ale jego konsystencja zmusiła mnie do dwukrotnego pomalowania płytki paznokcia. Jedna warstwa niestety nie kryje. Oczywiście przy "pluszowym" manicure nie jest to istotne ale piszę o tym jako o ciekawostce dla tych, którzy chcieliby użyć go bez żadnych dodatków. Niewyschnięty jeszcze lakier posypałam pyłkiem z pojemniczka po prawej stronie. Niestety bardzo źle otwiera się opakowanie ale jeżeli odpowiednio się do tego podejdzie, to jakoś udaje się nie rozsypać większości jego zawartości. Gdy owy pyłek pokrył całą płytkę paznokcia przygniotłam go lekko palcem. Po kilku minutach użyłam dołączonego do zestawu pędzelka aby zmieść nadmiar pyłku.
Ostateczny efekt jest naprawdę genialny. Osoby lubiące nietypowy manicure powinny być zadowolone z wyglądu swoich paznokci. Wyglądają jakby były pokryte zamszem co jest bardzo pozytywną cechą. Większość znajomych była zaskoczona paznokciami "kizi-mizi" :) Przy kontakcie z wodą zachowują się jak najzwyklejszy materiał, więc z tym także nie ma problemu. Jedyną wadą jest to, że po pewnym czasie "zamsz" lekko się wyciera przez co traci swój intensywny kolor. Trwałość jest całkiem niezła. Według mnie Claire's Plush Nails Manicure Set jak najbardziej spełnił moje oczekiwania.
Stosowałyście kiedyś ten lub jakiś inny zestaw do tworzenia pluszowych paznokci? Byłyście z niego zadowolone?
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ariaa

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz