Ostatnio miałam mały problem z kondycją paznokci przez co postanowiłam kupić coś co by je odżywiłoby. Jakiś czas temu próbowałam sposobu z olejkiem rycynowym i mimo, że dawał sobie radę i wzmacniał moje paznokcie to jak dla mnie jest trochę za dużo roboty z podgrzewaniem go i stosowaniem na paznokciach. Jak dla mnie jest to trochę zbyt wiele zachodu i jak na leniwą osobę przystało wolę mieć coś gotowego. Wybrałam się więc do znanej wszystkim drogerii Rossmann i kupiłam odżywkę Miss Sporty Nail Expert 5in1.
Według opisu odżywka powinna gwarantować nam:
-wzmocnienie i odbudowę paznokci
-wygładzenie
-nawilżenie
-połysk i zdrowy wygląd
-szybszy wzrost
Skusiłam się na nią dzięki atrakcyjnej cenie (8 zł). Używam jej od dwóch tygodni i faktycznie, moje paznokcie stały się twardsze i nie rozdwajają się tak bardzo jak przed kuracją. Są wyraźnie zdrowsze ale myślę, że potrzebują trochę dłuższego stosowania preparatu. Jeżeli chodzi o wygląd to jeszcze nie jest to do czego dążę ale myślę, że jestem na dobrej drodze. Szybszego wzrostu nie zauważyłam. Jak na moje oko rosną w tym samym tempie co wcześniej.
Podsumowując. Jeżeli masz zniszczone paznokcie a nie chcesz wydawać majątku na odżywkę to Miss Sporty Nail Expert 5in1 jest dla Ciebie. Na całkowitą odbudowę potrzeba jednak dużo czasu i w dwa tygodnie ciężko jest osiągnąć oczekiwany efekt. Dla osób z dużą ilością czasu na odbudowę jak najbardziej polecam.
A wy co myślicie o odżywce Miss Sporty Nail Expert 5in1? Stosowałyście ją?
Pozdrawiam,
Ariaa
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz